E48SR1R525PRFA ΦΎΛΛΟ ΔΕΔΟΜΈΝΩΝ,ΚΎΚΛΩΜΑ,ΛΕΙΤΟΥΡΓΊΑ
E48SR1R525PRFA Datasheet PDF
| Κατασκευαστής | Συσκευασία | Περιγραφή | PDF | Θερμοκρασία |
| Delta Electronics, Inc. | | Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A |
E48SR1R525PRFA PDF
| Min°C | Max°C |
- DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525NKFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525NMFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525NNFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525NRFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 2.5V/20A - DELTA[Delta Electronics, Inc.] E48SR1R525PKFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - Delta Electronics, Inc. E48SR1R525PMFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A - Delta Electronics, Inc. E48SR1R525PNFA
Delphi Series E48SR, 66W Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 48V in, 1.5V/25A out - Delta Electronics, Inc. E48SR1R525PRFA
Delphi Series E48SR, Eighth Brick Family DC/DC Power Modules: 1.5V/25A